Τελικό αποτέλεσμα 0-2. Πολύ δύσκολα τα πράγματα πλέον για τον Ηρακλή Ψαχνών.
92 ο Στοίκοβιτς στη θέση του Ταπέ.
Μπήκαμε στις καθυστερήσεις, 5 λεπτά ο επιπλέον χρόνος..
85 το 0-2 παραμένει χωρίς καμία φάση.
80 ο Σβόγιτς αφήνει τη θέση στον Κιοσέ.
75 λεπτό εκτός από τη φάση του Γούορντεν στο 49 οι γηπεδούχοι δεν έχουν δημιουργήσει κανέναν άλλο κίνδυνο στην εστία του Λυμπερόπουλου. Η Ερμιονίδα διαχειρίζεται άριστα το υπέρ της σκορ με το 0-2 να παραμένει.
73 3η αλλαγή για τον Ηρακλή, ο Τσεβάς περνάει στη θέση του Μπαλαράμπε
63 λεπτό το 0-2 παραμένει με τον Ηρακλή μετά την ευκαρία του Γουόρντεν να μην έχει απειλήσει ξανά.
56 ο Χρήστος Πατσατζόγλου αφήνει τη θέση του στον Ενρίκο.
54 αλλαγή για τους φιλοξενούμενους με τον Συμελίδη να μπαίνει στη θέση του Δωματά.
49 ο Γουόρντεν από τη μικρή περιοχή δεν μπορεί να στείλει τη μπάλα στα δίχτυα.
Έναρξη 2ου ημιχρόνου.

Δυστυχώς στο πιο κρίσιμο παιχνίδι της χρονιάς ο Ηρακλής παρουσιάζεται κατώτερος των περιστάσεων. Ας ελπίσουμε στην επανάληψη οι ποδοσφαιριστές του Ηλία Φυντάνη να εμφανιστούν με διαφορετικό πρόσωπο.
Λήξη ημιχρόνου 0-2 αποτέλεσμα ημιχρόνου.
33 λεπτό και ο Ηλίας Φυντάνης περνάει τον Σικαλιά στη θέση του Παλαιολόγου.
30 λεπτό το 0-2 παραμένει με τον Ηρακλή να μην έχει απειλήσει την εστία της Ερμιονίδας.
20 λεπτό το 0-2 παραμένει με τους γηπεδούχους να προσπαθούν να ξεπεράσουν το σοκ.
14 λεπτό 0-2 με σουτ του Ιασωνίδη μετά από φάση διαρκείας.
2ο λεπτό 0-1 με αυτογκόλ του Χρήστου Πατσατζόγλου μετά από εκτέλεση κόρνερ του Βλαχόπουλου.