Σε καλό δρόμο η Δόξα 4-1 τον Αρη Αγίας Άννας

Άλλη μια φιλική νίκη πέτυχε σήμερα το απόγευμα στο γήπεδο "Ηλίας Κουτσουφλακης" η Δόξα Προκοπίου, αυτή την φορά κόντρα στην ομάδα του Άρη της Αγίας Άννας με το ευρύ σκορ 4-1.
Οι παίχτες του Γιώργου Κουτσουφλάκη παρουσίασαν καλή εικόνα ιδικά στο πρώτο ημίχρονο όπου και πέτυχαν και τρία γκολ.
Το χορό τον γκολ για τους Μαυραέτους άνοιξε ο Γιάννης Κουτσουφλάκης στο 15΄ με κεφαλιά .
 Ο Σοφούλης διπλασίασε τα τέρματα για τους γηπεδούχους οι οποίοι ήταν καταιγιστικοί αποδίδοντας κατά διαστήματα καλό ποδόσφαιρο.
Το τρίτο τέρμα για τους Προκοπιανούς πέτυχε πάλι ο αρχηγός της ομάδας Κουτσουφλάκης με εκτέλεση πέναλτι.
Στο δεύτερο ημίχρονο ο ρυθμός έπεσε καθώς και οι δυο προπονητές δοκίμασαν πολλά σχήματα χρησιμοποιώντας όλους τους ποδοσφαιριστές που είχαν στην διάθεση τους.
Το 4-0 έκανε ο Δημάκος με ωραίο  σουτ έξω από την περιοχή.
Οι φιλοξενούμενοι πέτυχαν το γκολ της τιμής με τον Αμελαδιώτη μειώνοντας το σκορ σε 4-1 όπου ήταν και το τελικό σκορ.