Ήττα για την Μικτή Νέων από την Μικτή Θεσσαλίας ( Φωτορεπορτάζ)

Ήττα για την Μικτή Νέων από την Μικτή Θεσσαλίας στο πρώτο παιχνίδι μέσα στον Βόλο.
Οι γηπεδούχοι κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ, με τον Μπάλλα να πλασάρει ιδανικά τον πορτιέρο της ομάδας της Εύβοιας, από ευνοϊκή θέση εντός περιοχής, γράφοντας το 1-0.στο 61'.
 Περίπου είκοσι λεπτά αργότερα και, συγκεκριμένα, στο 80' οι γηπεδούχοι κέρδισαν πέναλτι, σε αντικανονικό διώξιμο αμυντικού με το χέρι εντός περιοχής, με την εκτέλεση να αναλαμβάνει ο Θεοδωρόπουλος, που δεν αστόχησε, διπλασιάζοντας τα τέρματα για την ομάδα του 2-0. Το μόνο που κατάφεραν οι φιλοξενούμενοι ήταν να μειώσουν στις καθυστερήσεις 91' του αγώνα με τον Στούπα 2-1.