Στην κορυφή ο ΑΟ Ζάρητρα πήρε το τρίποντο στην Βρύση από τις Κονίστρες

Έπιασε την κορυφή ο ΑΟ Ζάρητρα που πήρε την νίκη στο γήπεδο της Βρύσης με 2-0 επί του ΑΟ Κονιστρών και εκμεταλλευόμενος την ισοπαλία της Καρύστου την έπιασε στην κορυφή, ενώ σε απόσταση αναπνοής ζύγωσε και ο Μιαούλης Φύλλων.

Ο αγώνας δεν διεκδικεί δάφνες ποιότητας ήταν μέτριος ειδικά στο πρώτο ημίχρονο που και οι δύο ομάδες δεν κατάφεραν να βρουν ρυθμό με αποτέλεσμα το στείρο 0-0.

Στην επανάληψη με το ξεκίνημα 50' ο ΑΟ Ζάρητρα άνοιξε το σκορ με γκολ που σημείωσε ο Αποστόλου 0-1.
Οι γηπεδούχοι αντέδρασαν και προσπάθησαν να βγούν μπροστά αλλά δεν ήταν αποτελεσματικοί. Οι φιλοξενούμενοι στο 89' κλείδωσαν την νίκη με γκολ που σημείωσε ο Μπράχα και πήραν την νίκη που τους φέρνει στην κορυφή της Βαθμολογίας μαζί με την Κάρυστο.
ΑΟ Κονιστρών: Τασος Βέκιος
Αγγελόπουλος, Μιχελομιχελάκης, Κολτσινάκου,  Μούντριχας Σ Μούντριχας Α, Βλάχος (86' Χαϊράνι), Κατσής, Ανδρέου (62' Γλυκός), Πετρογιάννης (74' Πόγκας), Πίγκος, Κούκης (82' Αγγελόπουλος).
ΑΟ Ζάρητρα: Χαρ. Γεωργίου
Καλιοτζής, Μπουραντάς (46' Μεγαρίτης), Λιώνης (90' Λισαβώνης), Φωτόπουλος, Σπανός (84' Γιαννακός), Πέππας, Αποστόλου, Παναγιώτου Γ (76' Ντούνης), Γκίκας, Φαμπιόν, Μπράχα.