Κυριακή, 4 Μαρτίου 2018

Η ώρα των αποτελεσμάτων Σ/Κ 10&11 Μαρτίου 2018











Κάντε ανανέωση σελίδας να βλέπετε τις αλλαγές στα σκορ
Κυριακή 11 Μαρτίου Ωρα 16:00
Γ' Εθνική                               15:00
Γήπεδο
Αποτελ
ΑΟ Χαλκίς - Ερμιονίδα
Δ. Χαλκίδας
0-1   Τ
Αήττητος Σπάτων -Τριγλία Ραφηνας
Δ Σπάτων
5-1   Τ
Ερμής Κιβερίου-Αιολικός    13:15
Δ Λέρνας
0-2   Τ
Θύελλα Ραφήνας-Πανθηραίκός
Δ Ραφήνας
1-2   Τ
Διαγόρας Λέσβου-Παναργειακός
Δ Μυτιλήνης
2-0   Τ
Ρεπό: Ταμυναϊκός
-
-
Α' Ευβοίας 22η αγων
-
-
Κόσκινα - Ηρακλής Ψαχνών
Κοσκίνων
2-1   Τ
Μακρυκάπα - ΑΟ Αιδηψού
Μακρυκάπας
2-0   Τ
ΑΟ Αυλωναρίου- Σκεπαστή
Αυλωναρίου
4-2   Τ
Ελλήσποντος - ΑΕΚ Χαλκίδας
Ν Λαμψάκου
3-1   Τ
Β' Ευβοίας 21η αγων 1ος ομ
- -
Ταξιάρχης-Ερμής Πηλίου
Ν Πύργου
4-0   Τ
Δόξα Προκοπίου-Ελληνικά
Προκοπίου
2-0   Τ
ΑΟ Ωρεών - Βυζάντιο
Αιδηψού
3-1   Τ
Β' Ευβοίας 21η αγων 2ος ομ
- -
Αγ. Αθανάσιος -Εύριπος
Πάλιουρα
0-2   Τ
Κεραυνός Χαλκ- Καλοχ/Παντείχι
Π. Λαού
4-0   Τ
ΑΟ Λουκισίων - Προποντίδα
Λουκισίων
1-5   Τ
Αφράτι - Δροσιά
Αφρατίου
1-7   Τ
Β' Ευβοίας 21η αγων 3ος ομ
- -
ΑΟ Μαρμαρίου-ΑΟ Καρύστου
Καρύστου
0-1   Τ
Αρης Αγ Ιωάννη-Αγ. Λουκάς
Αγ. Ιωάννη
1-2   Τ
Τραχήλι - Αμαρυνθιακός
-
0-3  α/α
Γ' Ευβοίας 19η αγ 1ος ομ
-
-
Σπαθ/Καλύβια- Ολυμπιακός Λ 12:00
Σπαθαρίου
1-2   Τ
Αν Γιάλτρων-ΑΕΚ Ν Πύργου 12:00
Γιάλτρων
1-0   Τ
ΠΑΟ Λίχας-Αρης Αγ Άννας 12:00
Αγ. Γεωργίου
1-0   Τ
Γ' Ευβοίας 19η αγ 2ος ομ
-
-
ΑΕ Ληλαντίου - Πισσώνας 12:00
Φύλλων
4-1   Τ
Σταυρός - Φοίνικας Ψαχνών 11:00
Μακρυκάπας
2-0   Τ
Κοντοδεσπότι -ΠΑΟ Πολιτ 12:00
Καστέλλας
3-1   Τ
Έραπος - Ακαδ. Αρτάκης 16:00
Αφρατίου
3-1   Τ
Γ' Ευβοίας 19η αγ 2ος ομ
-
-
Ν Στύρα - Αρτεμις Αγ. Γεωρ 12:00
Ζαρακων
0-1   Τ
ΠΑΟ Κανήθου-Αιγέας Πετρ. 16:00
Δροσιάς
1-3   Τ
Αν Μονοδρίου-Αλάτσατα 16:00
Μονοδρίου
0-1   Τ

Σάββατο 10 Μαρτίου Ωρα 16:00
Α' Ευβοίας 22η αγων
-Γήπεδο
Αποτελ
Ολυμπιακός Χ - Λήλας Βασιλ
Π Λαού
0-1   Τ
Παντριαδικός - Καστέλλα
Τριάδας
2-1   Τ
Αστ. Βατώντα- ΑΟΝ Αρτάκης
Βατώντα
0-1   Τ
Όλυμπος - Απόλλων Ερέτριας
Γυμνού
0-6   Τ
Β' Ευβοίας 21η αγων 1ος ομ
--
Ευβ. Γουβών - Ακαδ Ιστιαίας
Γουβών
0-2   Τ
Ατρόμητος Βασιλ -Μαντούδι
Βασιλικών
2-1   Τ
Αρτεμησιακός- ΟΠΑ Αιδηψού
Ιστιαίας
2-2   Τ
Ακράτητος Κεχρ- Κήρινθος
Κεχριών
4-0   Τ
Β' Ευβοίας 21η αγων 2ος ομ
--
Ευβοϊκός- Απόλλων Χαλκίδας
Αγ Νικολάου
3-1   Τ
ΑΕ Χαλκίδας- Αθλόπολις
Τσαλ/Παπίλα
1-2   Τ
Απόλλων Παραλίας- ΑΟ Κανήθου
Βαθέως
6-2   Τ
Β' Ευβοίας 21η αγων 3ος ομ
--
Νηλεας Νεοχ - ΑΟ Σκύρου 13:00
Νεοχωρίου
1-4   Τ
ΑΟ Ζάρητρα -Κονίστρες
Ζαράκων
2-2   Τ
Ερμήλιος -Μιαούλης Φ
Δροσιάς
1-3   Τ
Γ' Ευβοίας 19η αγ 2ος ομ
-
-
Έραπος - Ακαδ Αρτάκης
Αφρατίου
3-1   Τ