Σαν σήμερα 15 Απριλίου 2018: Ήταν Ατρόμητος και κέρδισε τη Δόξα στο Προκοπι

Μεγάλη νίκη πέτυχε ο Ατρόμητος Βασιλικών μέσα στο Προκόπι επί της τοπικής Δόξας με σκορ 2-3.
Οι φιλοξενούμενοι έπαιξαν έξυπνα και αν και βρεθήκαν πίσω στο σκορ στο 55 λεπτό, είχαν τα ψυχικά αποθέματα να γυρίσουν το παιχνίδι  χάρη  στην αποτελεσματικότητα  του Πολίτη που πέτυχε δυο τέρματα.
Από την άλλη η παίχτες της Δόξας προβλημάτισαν ακόμα σε ένα παιχνίδι με την απόδοση τους.
Στο 55 ο Ανδρέου Σ με ωραίο σουτ άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους.
Άμεση ήταν η αντίδραση για τους φιλοξενούμενους και δυο λεπτά αργότερα  ισοφάρισαν με τον Σταματούλα.
Στο 62 ο Πολίτης  έβαλε μπροστά στο σκορ τον Ατρόμητο κάνοντας απο κοντά το  1-2.
Η ολική ανατροπή για τον Ατρόμητο Βασιλικών ήλθε  στο 72, πάλι με τον Πολίτη να κάνει με πλασε το 1-3.
Το  τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε στις καθυστερήσεις ο Σταμούλoς με ωραίο σουτ μειώνοντας το σκορ σε 2-3