Βροχή τα γκολ στην Αρτάκη. 5-3 τον Παντριαδικό

Πλούσιο θέαμα με οκτω γκολ απόλαυσαν όσοι βρέθηκαν στην Αρτάκη με τον ΑΟΝΑ να επικρατεί με 5-3 του Παντριαδικού στο φινάλε του πρωταθλήματος.
Αιφνιδίασε ο Παντριαδικός τους γηπεδούχους και στο 9' άνοιξε το σκορ με γκολ που σημείωσε ο Μουτουσίδης 0-1.
Στο 17' ο Τσούτσης διπλασίασε τα τέρματα του Παντριαδικού 0-2.
Οι γηπεδούχοι αντέδρασαν και πριν λήξει το ημίχρονο ισοφάρισαν .
Στο 43' ο Λούρος μείωσε αρχικά 2-1 και στο 45' με εύστοχο χτύπημα του Μπαλαμπάνη ισοφάρισαν 2-2.
Στην επανάληψη και πάλι ο Παντριαδικός πήρε το προβάδισμα στο 66' με γκολ το Τσαίαγκού 2-3.
Στο 73' νέα ισοφάριση με γκολ του Θεοφ. Μπασινά 3-3.
Έξι λεπτά αργότερα ο ΑΟΝΑ έκανε την ανατροπή 79' με νέο εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Μπαλαμπάνη 4-3.
Στο 89' με γκολ που σημείωσε ο Λούκας ολοκληρώθηκε η νίκη του ΑΟΝΑ με 5-3 επί του Παντριαδικού.