ΑΟ Ωρεών - ΑΕ Ταξιάρχη 2 - 2

Από δύο τέρματα πέτυχαν στην 11η αγωνιστική της Β΄ Κατηγορίας οι ομάδες των Ωρεών και του Ταξιάρχη, σε ένα αγώνα – ντέρμπι μεταξύ δύο γειτονικών χωριών της Βόρειας Εύβοιας.
Η ομάδα των φιλοξενούμενων προηγήθηκε δύο λεπτά πριν ολοκληρωθεί το πρώτο ημίχρονο με γκολ του Καπόλου στο 43΄.
Στο δεύτερο μέρος η ομάδα του Κώστα Μισιρλή πέτυχε και δεύτερο γκολ με τον Δέσπου στο 54΄, 0-2, δίνοντας ισχυρό προβάδισμα στους τυπικά φιλοξενούμενους.
Παρά το εις βάρος τους σκορ, η ομάδα των Ωρεών αντέδρασε και κατάφερε να γυρίσει το παιχνίδι και να το φέρει στα  ίσια, αφού στο 88΄ ο Μαργέτης μείωσε σε 1-2 και στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων ο ίδιος παίκτης από την άσπρη βούλα έκανε το τελικό 2-2.