Στις 15:00 στο γήπεδο Ν. Λαμψάκου ο Ελλήσποντος υποδέχεται τον Ολυμπιακό Χαλκίδας στον πρώτο μεταξύ τους αγώνα για το ένα εισιτήριο που οδηγεί στον τελικό του θεσμού.
Η ρεβάνς θα διεξαχθεί στο Δημ. γήπεδο Χαλκίδας στις 28 Ιανουαρίου
Τοπική
κατ -2 Γυναικών
|
|||
Ημερομ
|
Ωρα
|
Διαγωνιζόμεμες
ομάδες
|
Αποτελ
|
7/1/15 | 21:45 |
Χολαργός
- Θρακομακεδόνες
|
3-0 |
10/1/15 | 21:30 |
Δεξαμενή
– ΓΣ Κύμης
|
3-0 |
11/1/15 | 21:30 |
Αγ. Στέφανος
- Τεύκρος
|
3-0 |
11/1/15 | 21:45 |
ΓΣ Απόλλων
– Ηρακλής Χαλκ.
|
3-0 |
Β'
Εθνική Ανδρων 10η αγων
|
|||
8/1/15 | 21:30 |
Πολιτεία
- Γέρακας
|
αναβολή |
8/1/15 | 21:45 |
Αμάραντος
- Κουκάκι
|
3-1 |
8/1/15 | 21:00 |
ΟΠΕ Χαλκίδας
- Αμπελόκηποι
|
3-2 |
8/1/15 | 21:45 |
Βύρωνας –
Αγ. Παρασκευή
|
0-3 |
8/1/15 | 21:45 |
Ιωνικός –
Ν. Μάκρη
|
1-3 |
8/1/15 | 21:45 |
Γκράβα -
Ζωγράφου
|
1-3 |
Τοπική
κατ Ανδρων 11η αγων
|
|||
9/1/15 | 21:45 |
Πολύγωνο
- Σπάτα
|
3-0 |
11/1/15 | 14:00 |
Κάρυστος
- Μαγκουφάνα
|
1-3 |
9/1/15 | 21:30 |
Κερατέα -
Φοίβος
|
0-3 |
9/1/15 | 21:30 |
Γαλάτσι -
Βάρη
|
2-3 |
9/1/15 | 21:45 |
Κυψέλη -
Μαρκόπουλο
|
0-3 |
9/1/15 | 21:45 |
Εθνικός -
Τεύκρος
|
1-3 |
Τοπική
κατ Γυναικών 11 αγων
|
|||
12/1/15 | 21:45 |
Αμαζόνες
- Φοίβος
|
3-2 |
12/1/15 | 21:30 |
Τυφώνας -
Νήαρ-Ηστ
|
1-3 |
12/1/15 | 21:45 |
ΣΧ Μωραίτη
- Γέρακας
|
3-1 |
12/1/15 | 20:30 |
Κολ Ντερη
- Κερατέα
|
1-3 |
12/1/15 | 21:30 |
Κορωπί -
Πήγασος
|
3-0 |
12/1/15 | 21:15 |
Πανελλήνιος
– ΟΠΕ Χαλκίδας
|
3-0 |
Παίδων
Β' γύρος 6η αγων
|
|||
10/1/15 | 10:30 |
Κηφισιά –
ΟΠΕ Χαλκίδας
|
0-3 |
10/1/15
|
19:00 |
Σχ Μωραίτη
– ΑΕΚ 2
|
1-3 |
10/1/15 | 12:00 |
Κολέγιο -
Πανερυθραϊκός
|
3-0 |
11/1/15 | 11:30 |
Σπάτα -
Φοίβος
|
Α'
Ευβοίας 15η αγωνιστική
|
|||
Ημερομ
|
Ωρα
|
Διαγωνιζόμενες
ομάδες
|
Αποτ.
|
Σ 10/1/15 | 15:00 |
Καστέλλα
– ΑΟ Χαλκίς
|
|
Σ 10/1/15 | 15:00 |
Ολυμπιακός
– Λήλας (Ενωσιακό)
|
|
Κ 11/1/15
|
15:00 |
ΑΟ Σκύρου
– ΑΟ Λουκισίων
|
|
Κ 11/1/15
|
15:00 |
Αυλίδα –
Απόλλω Ερέτριας
|
|
Κ 11/1/15
|
15:00 |
Παντριαδικός
- Ταμυναϊκός
|
|
Κ 11/1/15
|
15:00 |
Δόξα
Προκοπίου – ΑΟ Αυλωναρίου
|
|
Κ 11/1/15
|
15:00 |
Δροσιά –
Εν Ιστιαίας
|
|
Κ 11/1/15
|
15:00 |
Μακρυκάπα
– ΑΟΝ Αρτάκης
|
|
Β'
Ευβοίας 1ος όμιλος13η αγων
|
|||
Σ 10/1/15 | 15:00 |
Ερμής Πηλίου
– ΑΟ Αιδηψού
|
|
Σ 10/1/15 | 15:00 |
Ακαδ.
Ιστιαίας – Αναγ. Μαντουδίου
|
|
Σ 10/1/15 | 15:00 |
Σκεπαστή
– Ολυμπιακός Λίμνης
|
|
Σ 10/1/15 | 15:00 |
Ωρεοί –
Ατρόμητος Βασιλικών
|
|
Κ 11/1/15
|
15:00 |
Βουτάς –
ΑΕΚ Ν Πύργου
|
|
Κ 11/1/15
|
15:00 |
Παπάδες –
Αρης Αγ. Αννας
|
|
Κ 11/1/15
|
15:00 |
Κήρινθος
- Ταξιάρχης
|
|
Β'
Ευβοίας 2ος όμιλος13η αγων
|
|||
Σ 10/1/15 | 15:00 |
Ερμήλιος
– ΑΕΚ Χαλκίδας
|
|
Σ 10/1/15 | 15:00 |
Καλοχ/Παντείχι
- Αφράτι
|
|
Σ 10/1/15 | 15:00 |
Αλάτσατα
– Απόλλων Παραλίας
|
|
Σ 10/1/15 | 15:00 |
Κοντοδεσπότι
– Αστέρας Βατώντα
|
|
Κ 11/1/15
|
15:00 |
Ελλήσποντος
- Εύριπος
|
|
Κ 11/1/15
|
15:00 |
ΑΕ Χαλκίδας
– ΑΟ Άτταλης
|
|
Κ 11/1/15
|
15:00 |
Προποντίδα
– ΠΑΟ Κανήθου
|
|
Β'
Ευβοίας 3ος όμιλος13η αγων
|
|||
Σ 10/1/15 | 15:00 |
Κόσκινα -
Αμαυνθιακός
|
|
Σ 10/1/15 | 15:00 |
Τραχήλι –
Ηρακλής Πρασίνου
|
|
Κ 11/1/15
|
15:00 |
ΑΟ Ζαράκων
– Ευβοϊκός
|
|
Κ 11/1/15
|
15:00 |
Κάρυστος
– Μιαούλης Φύλλων
|
|
Κ 11/1/15
|
15:00 |
Νηλέας Νεοχ
- Μαρμάρι
|
|
Κ 11/1/15
|
15:00 |
Αρτεμις –
Ολυμπος Γυμνού
|
|
Κ 11/1/15
|
15:00 |
Ληλάντιο
- Δύστος
|
|
Γ'
Ευβοίας 1ος όμιλος12η αγων
|
|||
Σ 10/1/15 | 15:00 |
Αναγ.
Γιάλτρων – Ερμής Ροβιών
|
|
Σ 10/1/15 | 15:00 |
ΟΠΑ Αιδηψού
– Ακράτητος Κεχριών
|
|
Κ 11/1/15
|
11:30 |
Γούβες -
Μυρμιδόνες
|
|
Κ 11/1/15
|
11:30 |
Αρτεμησιακός
– Βυζάντιο Ν Πύργου
|
|
Κ 11/1/15
|
11:30 |
ΠΑΟ Λιχάδας
- Ελληνικά
|
|
Κ 11/1/15
|
- |
Καμάρια –
Σπαθαρι/Καλύβια
|
0-3 α/α |
Γ'
Ευβοίας 2ος όμιλος11η αγων
|
|||
Σ 10/1/15 | 15:00 |
Φοίνικας
Ψ. - Καμάρες
|
|
Κ 11/1/15
|
11:00 |
Αστέρας
Δροσιάς – ΑΟ Πολιτικών
|
|
Κ 11/1/15
|
11:30 |
Σταυρός –
Απόλλων Χαλκίδας
|
|
Κ 11/1/15
|
15:00 |
Πισσώνας
- Στροφυλιακός
|
|
Κ 11/1/15
|
15:00 |
Αγ Αθανάσιος
– Κεραυνός Χαλκίδας
|
|
Γ'
Ευβοίας 3ος όμιλος10η αγων
|
|||
Σ 10/1/15 | 15:00 |
ΑΟ Κανήθου
– Ατρόμητος Χαλκίδας
|
|
Κ 11/1/15
|
11:00 |
Αγ. Λουκάς
– Αρης Αγ. Ιωάννη
|
|
Κ 11/1/15
|
11:00 |
Κεραυνός
Μυτικα – Αίας Χαλκίδας
|
|
Κ 11/1/15
|
11:30 |
Κριεζά -
Κονίστρες
|
Football
League 11η αγωνιστική
|
|||
Ημερ
|
Ωρα
|
Διαγωνιζόμενες
ομάδες
|
αποτ
|
Σ 3/1/15
|
16:00
|
Ηρακλής
Ψαχνών - Αχαρναϊκός
|
0-2 Τ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Καλλιθέα
- Φωστήρας
|
1-0 Τ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Άλιμος -
Ερμιονίδα
|
3-2 Τ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Παναιγιάλειος
- Επισκοπή
|
0-0 Τ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Παναχαϊκή
– Απόλλων Σμύρνης
|
1-0 Τ |
Ρεπό: Χανιά
|
|||
Α'
Ευβοίας 14η αγωνιστική
|
|||
Σ 3/1/15
|
13:00
|
Ταμυναϊκός
– ΑΟ Σκύρου
|
αναβολή |
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Απόλλων
Ερέτριας – ΑΟ Χαλκίς
|
2-0 Τ |
Σ 4/1/15
|
15:00
|
ΑΟΝ Αρτάκης
– Δόξα Προκοπίου
|
3 -0 Τ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
ΑΟ Αυλωναρίου
– ΑΟ Αυλίδας
|
1-1 Τ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Εν. Ιστιαίας
- Παντριαδικός
|
αναβολη |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Λήλας
Βασιλικού - Δροσιά
|
0-1 Τ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Ολυμπιακός
Χ. - Μακρυκάπα
|
1-0 Τ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
ΑΟ Λουκισίων
- Καστέλλα
|
2-1 Τ |
Β'
Ευβοίας 12η αγ. 1ος όμιλος
|
|||
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Αρης Αγ.
Αννας -ΑΕΚ Ν Πύργου
|
αναβολη |
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Αναγέννηση
Μαντουδίου - Παπάδες
|
αναβολη |
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Ολυμπιακός
Λίμνης - Κήρινθος
|
αναβολη |
Σ 3/1/15
|
15:00
|
ΑΟ Ωρεών –
Ακαδημία Ιστιαίας
|
αναβολη |
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Ατρόμητος
Βασιλικών - Σκεπαστή
|
αναβολη |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Αιδηψός -
Βουτάς
|
αναβολη |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Ταξιάρχης
– Ερμής Πηλίου
|
αναβολη |
Β'
Ευβοίας 12η αγ. 2ος όμιλος
|
|||
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Εύριπος –
ΑΕΚ Χαλκίδας
|
0-4 Τ |
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Αφράτι –
ΑΕ Χαλκίδας
|
1-3 Τ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Άτταλη -
Ερμήλιος
|
αναβολη |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Απόλλων
Παραλίας - Ελλήσποντος
|
0-3 Τ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
ΠΑΟ Κανήθου
- Κοντοδεσπότι
|
0-1 Τ |
Κ 4/1/15
|
15:15
|
Αστέρας
Βατώντα – Καλοχ/Παντείχι
|
3-1 Τ |
Κ 4/1/15
|
15:15
|
Προποντίδα
- Αλάτσατα
|
3-0 Τ |
Β'
Ευβοίας 12η αγ. 3ος όμιλος
|
|||
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Αμαρυνθιακός
– ΑΟ Ζαράκων
|
1-2 Τ |
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Μιαούλης
Φ - Κόσκινα
|
1-0 Τ |
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Δύστος –
Αρτεμις Αγ. Γεωργίου
|
3-2 Τ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Ηρακλής
Πρασίνου - Ευβοϊκός
|
1-1 Τ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Μαρμάρι -
Τραχήλι
|
2-2 Τ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Ολυμπος
Γυμνού - Κάρυστος
|
4-0 Τ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Ληλάντιο
– Νηλέας Νεοχωρίου
|
2-0 Τ |
Γ'
Ευβοίας 11η αγ. 1ος όμιλος
|
|||
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Σπαθάρι/Καλύβια
– Ακράτητος Κεχριών
|
αναβολη |
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Γόύβες –
Αναγ. Γιάλτρων
|
αναβολη |
Κ 4/1/15
|
11:30 |
Αρτεμησιακός
- Μυρμιδόνες
|
αναβολη |
Κ 4/1/15
|
11:30 |
Βυζάντιο
Ν Πύργου – ΠΑΟ Λιχάδας
|
αναβολη |
Κ 4/1/15
|
11:30 |
Ελληνικά
– ΟΠΑ Αιδηψού
|
αναβολη |
Ερμής Ροβιών
- Καμάρια
|
3-0 α/α | ||
Γ'
Ευβοίας 10η αγ. 2ος όμιλος
|
|||
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Καμάρες -
Σταυρός
|
2-3 Τ |
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Αγ Αθανάσιος
– Φοίνικας Ψαχνών
|
αναβολη |
Κ 4/1/15
|
11:30 |
Απόλλων
Χαλκίδας - Πισσώνας
|
3-2 Τ |
Κ 4/1/15
|
11:30 |
Κεραυνός
Χαλκίδας – Αστέρας Δροσιάς
|
0-1 Τ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
ΑΟ Πολιτικών
- Στροφυλιακός
|
αναβολη |
Γ'
Ευβοίας 9η αγ. 2ος όμιλος
|
|||
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Ατρόμητος
Χαλκίδας - Εραπος
|
1-1 Τ |
Κ 4/1/15
|
11:30 |
Κονίστρες
- Μονόδρι
|
0-2 Τ |
Κ 4/1/15
|
11:30 |
Αρης Αγ
Ιωάννη - Κριεζά
|
0-2 Τ |
Κ 4/1/15
|
11:30 |
Αιας Χαλκίδας
– ΑΟ Κανήθου
|
0-2 Τ |
Κ 4/1/15
|
12:00 |
Κεραυνός
Μύτικα – Αγ. Λουκάς
|
2-5 Τ |
α/α
|
θεση
|
Ομάδες
|
βαθμοί
|
1
|
24
|
Πίνδαρος
Θήβας
|
4087
|
2
|
60
|
Ερμής
Σχηματαρίου
|
1926
|
3
|
67
|
Εσπερος
Λιβαδειάς
|
1819
|
4
|
78
|
Αναγέννηση
Λαμίας
|
1520
|
5
|
111
|
ΓΣ Νεάπολης
|
1068
|
6
|
119
|
ΓΑΣ Ευβοϊκός
|
895 |
7
|
124
|
Α.Γ.Ε.Β
|
877 |
8
|
141
|
Α.Κ.Ο.Λ
|
694 |
9
|
194
|
Τρίτων
|
265 |
10
|
202
|
Πανευβοϊκός
|
254 |
11
|
243
|
Αετοί Δ
|
65 |
12
|
251
|
Φ.Σ. Λαμίας
|
58 |
13
|
264
|
Ατλας Κύμης
|
30 |
14
|
285
|
ΟΦΚΑ Ν
Αρτάκης
|
9 |
Football
League 11η αγωνιστική
|
|||
Ημερ
|
Ωρα
|
Διαγωνιζόμενες
ομάδες
|
αποτ
|
Σ 3/1/15
|
16:00
|
Ηρακλής
Ψαχνών - Αχαρναϊκός
|
0-2 Τ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Καλλιθέα
- Φωστήρας
|
1-0 T |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Άλιμος -
Ερμιονίδα
|
3-2 T |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Παναιγιάλειος
- Επισκοπή
|
0-0 T |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Παναχαϊκή
– Απόλλων Σμύρνης
|
0-0 |
Ρεπό: Χανιά
|
|||
Α'
Ευβοίας 14η αγωνιστική
|
|||
Σ 3/1/15
|
13:00
|
Ταμυναϊκός
– ΑΟ Σκύρου
|
Αναβ |
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Απόλλων
Ερέτριας – ΑΟ Χαλκίς
|
2-0 Τ |
Σ 4/1/15
|
15:00
|
ΑΟΝ Αρτάκης
– Δόξα Προκοπίου
| 3-0 Τ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Εν. Ιστιαίας- Παντριαδικός
|
Αναβ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
ΑΟ Αυλωναρίου – ΑΟ Αυλίδας
|
1-1 T |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Λήλας
Βασιλικού - Δροσιά
|
0-1 T |
Κ 4/1/15
|
15:15
|
Ολυμπιακός
Χ. - Μακρυκάπα
|
1-0 T |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
ΑΟ Λουκισίων
- Καστέλλα
|
2-1 T |
Β'
Ευβοίας 12η αγ. 1ος όμιλος
|
|||
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Αρης Αγ.
Αννας -ΑΕΚ Ν Πύργου
|
Αναβ |
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Αναγέννηση
Μαντουδίου - Παπάδες
|
Αναβ |
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Ολυμπιακός
Λίμνης - Κήρινθος
|
Αναβ |
Σ 3/1/15
|
15:00
|
ΑΟ Ωρεών –
Ακαδημία Ιστιαίας
|
Αναβ |
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Ατρόμητος
Βασιλικών - Σκεπαστή
|
Αναβ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Αιδηψός -
Βουτάς
|
Αναβ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Ταξιάρχης
– Ερμής Πηλίου
|
Αναβ |
Β'
Ευβοίας 12η αγ. 2ος όμιλος
|
|||
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Εύριπος –
ΑΕΚ Χαλκίδας
|
0-4 Τ |
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Αφράτι –
ΑΕ Χαλκίδας
|
1-3 Τ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Άτταλη -
Ερμήλιος
|
Αναβ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Απόλλων
Παραλίας - Ελλήσποντος
|
3-2 T |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
ΠΑΟ Κανήθου
- Κοντοδεσπότι
|
0-1 T |
Κ 4/1/15
|
15:15
|
Αστέρας
Βατώντα – Καλοχ/Παντείχι
|
3-1 T |
Κ 4/1/15
|
15:15
|
Προποντίδα
- Αλάτσατα
|
3-0 T |
Β'
Ευβοίας 12η αγ. 3ος όμιλος
|
|||
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Αμαρυνθιακός
– ΑΟ Ζαράκων
|
1-2 Τ |
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Μιαούλης
Φ - Κόσκινα
|
1-0 Τ |
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Δύστος –
Αρτεμις Αγ. Γεωργίου
|
3-2 Τ |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Ηρακλής
Πρασίνου - Ευβοϊκός
|
1-1 T |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Μαρμάρι -
Τραχήλι
|
2-2 T |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Ολυμπος
Γυμνού - Κάρυστος
|
4-0 T |
Κ 4/1/15
|
15:00
|
Ληλάντιο
– Νηλέας Νεοχωρίου
|
2-0 T |
Γ'
Ευβοίας 11η αγ. 1ος όμιλος
|
|||
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Σπαθ/Καλύβια
– Ακράτητος Κεχριών
|
Αναβ |
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Γόύβες –
Αναγ. Γιάλτρων
|
Αναβ |
Κ 4/1/15
|
11:30 |
Αρτεμησιακός
- Μυρμιδόνες
|
Αναβ |
Κ 4/1/15
|
11:30 |
Βυζάντιο
Ν Πύργου – ΠΑΟ Λιχάδας
|
Αναβ |
Κ 4/1/15
|
11:30 |
Ελληνικά
– ΟΠΑ Αιδηψού
|
Αναβ |
Ερμής Ροβιών
- Καμάρια
|
|||
Γ'
Ευβοίας 10η αγ. 2ος όμιλος
|
|||
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Καμάρες -
Σταυρός
|
2-3 Τ |
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Αγ Αθανάσιος
– Φοίνικας Ψαχνών
|
Αναβ |
Κ 4/1/15
|
11:30 |
ΑΟ Πολιτικών - Στροφυλιακός
|
Αναβ |
Κ 4/1/15
|
11:30 |
Κεραυνός
Χαλ– Αστέρας Δροσιάς
|
0-1 Τ |
Κ 4/1/15
|
11:30
|
Απόλλων Χαλκίδας - Πισσώνας
|
0-1 Τ |
Γ'
Ευβοίας 9η αγ. 3ος όμιλος
|
|||
Σ 3/1/15
|
15:00
|
Ατρόμητος
Χαλκίδας - Εραπος
|
1-1 Τ |
Κ 4/1/15
|
11:00 |
Κονίστρες
- Μονόδρι
|
0-2 T |
Κ 4/1/15
|
11:30 |
Αρης Αγ
Ιωάννη - Κριεζά
|
0-2 Τ |
Κ 4/1/15
|
11:30 |
Αιας Χαλκίδας
– ΑΟ Κανήθου
|
0-2 Τ |
Κ 4/1/15
|
12:00 |
Κεραυνός
Μύτικα – Αγ. Λουκάς
|
2-5 Τ |