Σκύρος -Κονίστρες 1-0 μέτριο το θέαμα

Η Σκύρος πήρε την νίκη και το τρίποντο από τον ΑΟ Κονιστρών στο Δημ. Γήπεδο Σκύρου σε ένα αγώνα μέτριο σε ποιότητα με λίγες φάσεις και από τις δύο ομάδες.
Οι γηπεδούχοι είχαν κάποιες καλές στιγμές αλλά πέρασαν ανεκμετάλλευτες και χρειάστηκε το βολέ του γκοκιπερ Γιαλού να δώσει την μπάλα στον Τσελεπή που σημείωσε και το μοναδικό γκολ του αγώνα.
Μέτριο το πρώτο ημίχρονο με παιχνίδι κέντρου όπου η Σκύρος μια ελαφρά υπεροχή και δυο φάσεις για να σκοράρει.
Από την άλλη οι Κονίστρες δεν απείλησαν τους Σκυριανούς στο πρώτο ημίχρονο.
Στην επανάληψη  συνεχίστηκε το ίδιο μέτριο θέαμα χωρίς κάτι το αξιόλογον εκτός από την φάση όπου η σκύρος άνοιξε το σκορ.
Μετά από ελεύθερο του γκολκίπερ της Σκύρου Γιαλού η μπάλα έφθασε στον Τσελεπ΄που μπήκε στην περιοχή και με δυνατό σουτ παραβίασε την εστία των Κονιστρώ σο 69' γράφοντας το 1-0 που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα του αγώνα.