Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κανόε - Καγιάκ ήρεμων νερών Μικρών κατηγοριών

Οι μικροί αθλητές του τμήματος Κανόε- Καγιάκ  Ήρεμων Νερών  πραγματοποίησαν πολύ καλές  εμφανίσεις  στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Μικρών Κατηγοριών που διεξήχθη στο Μεσολόγγι στις 8-10 Αυγούστου 2014, με τελικό απολογισμό 1 χρυσό, 3 ασημένια και 2 χάλκινα μετάλλια, ενώ ακόμα και οι αθλητές/τριες  που δεν κατέκτησαν κάποιο μετάλλιο βοήθησαν πολύ με την παρουσία τους στους τελικούς  των αγωνισμάτων στα οποία πήραν μέρος, αφήνοντας απόλυτα ικανοποιημένο τον προπονητή τους κ.  Κιαπέκο Θεόδωρο.

Κ1 200μ παμπαίδων:  Ευσταθίου Κωνσταντίνος
Κ4 1000μ παμπαίδων: Ευσταθίου Γεώργιος-Μπούντρος Αθανάσιος- Καμινάρης  Γεράσιμος -Χρυσοστάλης Στυλιανός

Επίσης  συμμετείχαν  οι:
Καμινάρη Ελευθερία  που κατέκτησε 2 5ες θέσεις στο κ1 200μ και κ1 500μ παγκορασίδων
Η Καραγεώργου Δέσποινα που κατέκτησε 2 9ες θέσεις στο κ1 200μ και κ1 500μ κορασίδων αρχαρίων
Μπενέτος Κωνσταντίνος που κατέλαβε την 4η θέση στο κ4 1000μ παίδων αρχαρίων μαζί με τους Καλαμακίδη Μιχαήλ, Ράπτη Χρήστο και Δαιναβά  Κωνσταντίνο και την 9ηθέση στο κ1 200μ παίδων αρχαρίων.

Κλείνοντας,  θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε  την Επενδυτική Τράπεζα της Ελλάδος  και τον αντιπρόσωπο της στην Εύβοια Arbitrage  Investments, που στηρίζουν με την παρουσία της το τμήμα Κανόε- Καγιάκ  Ήρεμων Νερών του Ναυτικού Ομίλου Χαλκίδας  για την αγωνιστική περίοδο 2014-2015.