Καστέλλα - Αυλωνάρι 1-1

Σε ένα δυνατό αγώνα Καστέλλα και Αυλωνάρι μοιράστηκαν γκολ και βαθμούς στο ισόπαλο 1-1 στο Δημ. Γήπεδο Καστέλλας.

Μοιρασμένο το πρώτο μέρος με λίγες φάσεις και τους φιλοξενούμενους να έχουν πάθος αλλά να μην καταφέρνουν να δημιουργήσουν απειλές για την εστία του Κηρόπουλου.

Στην επανάληψη το Αυλωνάρι μπήκε πιο δυνατά και απείλησε στο 62' με τον Κηρόπουλο να κάνει εξαιρετική επέμβαση σε δυνατό πλασέ του Δήμου.
Στο 64' το Αυλωνάρι κατάφερε να ανοίξει το σκορ όταν μετά από σέντρα του Δήμου ο Μρεγκανάκου με κοντινό πλασέ παραβίασε την εστία του Κηρόπουλου 0-1.

Στο ίδιο λεπτό αποβλήθηκαν ο Κεχαγιάς για την Καστέλλα και ο Φραγγής για το Αυλωνάρι.
Στο 72' οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν όταν μετά από σέντρα ο Μπασινάς με κεφαλιά ισοφάρισε 1-1.
Μέχρι το τέλος δεν άλλαξε κάτι και οι δυο ομάδες μοιράστηκαν από ένα βαθμό.