Σημαντική νίκη τα Κόσκινα 1-0 την Καστέλλα

Μεγάλης βαθμολογικής σημασίας νίκη σημείωσαν τα Κόσκινα που επικράτησαν με 1-0 επί της Καστέλλας στο Δημ. Γήπεδο Κριεζών, όπου ένα πέναλτι έκρινε την αναμέτρηση.
Στο 12' ο Κουιμτσίδης κέρδισε πέναλτι που εκτέλεσε ο ίδιος και άνοιξε το σκορ 1-0.
Στην συνέχεια η γηπεδούχοι με σωστή διαχείριση αντιμετώπισαν την αντίδραση της Καστέλλας και δεν της επέτρεψαν απειλές για την εστία του Τριανταφύλλου.
Ισορρόπησαν το παιχνίδι και μέχρι το τέλος του ημιχρόνου δεν υπήρξαν ευκαιρίες από καμία ομάδα.
Στην επανάληψη και πάλι μοιρασμένος ο αγώνας με τις δύο άμυνες να μην επιτρέπουν κινδύνους για τους γκολκίπερ.
Η λήξη του αγώνα βρήκε τα Κόσκινα να παίρνουν την νίκη και τους τρεις πολύτιμους βαθμούς

ΑΟ Κοσκίνων:(Αθανασίου): Τριανταφύλλου, Δήμου, Β. Θωμάς (46' Βλάχος), Κόλλιας, Ευγενίου, Παριανός, Κοκκάλας, Ξιφαράς, Κουϊμτσίδης (82' Δήμου), Μήτρου (89' Σ.Θωμάς), Λαθουράς (67' Μπασινάς).
Καστέλλα: (Παπαθεοδώρου):
 Ζενέλι, Χασάνδρας, Νικούλης, Χ. Βότσης, Μακρής, Κουρούπης (52' Δ. Μπασινάς), Σπανός, Γκίκας, Τσούτσης, Ξυνογαλάς (86' Α. Βότσης), Ορφ. Ζήσης.