Μισή ντουζίνα γκολ στην Τριάδα Παντριαδικός- Αυλωνάρι 3-3

Πανδαισία γκολ στο Δημ. Γήπεδο Τριάδας όπου ο Παντριαδικός και το Αυλωνάρι πέτυχαν από τρία και μοιράστηκαν τους βαθμούς στο ισόπαλο 3-3.
Ο αγώνας ξεκίνησε με τις δύο άμυνες στο πρώτο ημίχρονο να έχουν πάθει μπλακ-άουτ και να δέχονται τα γκολ  το ένα πίσω από το άλλο.
Στην επανάληψη άλλαξε το σκηνικό με τις επιθέσεις να είναι αυτές που δεν μπορούσαν να δημιουργήσουν μέχρι το τέλος φάσεις και τελικά ο αγώνας να ολοκληρωθεί με το σκορ του πρώτου μέρους.
Το Αυλωνάρι αιφνιδίασε τους γηπεδούχους και στο 3' άνοιξε το σκορ με κεραυνό του Καραλή μέσα από την περιοχή 0-1.
Στο 27' ο Καραντάκης με πλασέ πέρασε την μπάλα πάνω από τον Τζαβάρα και ισοφάρισε 1-1.
Λάθος της άμυνας του Παντριαδικού στο 30' εκμεταλλεύεται  ο Β Τσαλιαγκός και δίνει το προβάδισμα στο Αυλωνάρι 1-2.
Στο 33' ο Παντριαδικός ισοφάρισε με γκολ και πάλι του Καραντάκη 2-2
Στο 44' ο Παντριαδικός πήρε κεφάλι στο σκορ με γκολ που πέτυχε ο Τσούτσης 3-2.
Στο 45' το Αυλωνάρι έφερε και πάλι τον αγώνα στα ίσια με γκολ που σημείωσε ο Β. Τσαλιαγκός 3-3.
Στην επανάληψη έπεσε ο ρυθμός του αγώνα και χωρίς αξιόλογες φάσεις κύλησε το δεύτερο ημίχρονο με τους γηπεδούχους να πιέζουν στο τέλος αλλά χωρίς αποτέλεσμα που βρήκε ισόπαλες τις ομάδες με 3-3, σκορ που διαμορφώθηκε στο πρώτο μέρος.