Με ανατροπή στην κορυφή τα Κριεζά 5-1 τον Αιγέα Πετριών

Σε ένα παιχνίδι που έγινε στο γήπεδο Κριεζών και τυπικά γηπεδούχος ήταν ο Αιγέας Πετριών τα Κριεζά μέσα στο σπίτι τους πέτυχαν μεγάλη νίκη και μάλιστα με ανατροπή και συνεχίζουν στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα της Γ' κατηγορίας (3ος όμιλος) όπου συγκατοικούν με τον Άρη Αγίου Ιωάννη.
Ο Αιγέας προηγήθηκε νωρίς στο σκορ αλλά οι φιλοξενούμενοι το γύρισαν και μάλιστα έφτασαν  εύκολα στο ευρύ 1-5.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 10' όταν ο Καβαλάρης έκανε το 1-0.
Η αντίδραση των Κριεζών ήταν άμεση και με τον Δημήτρη Λαθουρά στο 14'έφεραν το παιχνίδι στα ίσια 1-1.
Με δύο εύστοχες εκτελέσεις πέναλτι στο 21' με τον Περιβολάρη και στο 45' με τον Λύκο το σκορ στο ημίχρονο ήταν 1-3.
Στο Β' ημίχρονο τα Κριεζά συνέχισαν να είναι επιθετικά και με γκολ του Περιβολάρη στο 51' και του Μάριου Λύκου στο 70' έφτασαν στο τελικό 1-5.

Διαιτησία: Σπανός, Σέρρας - Μαρίνος