Στις καθυστερήσεις Αυλίδα - Παντριαδικός 1-1

Στις καθυστερήσεις ο Παντριαδικός πήρε τον βαθμό της ισοπαλίας μέσα στο Βαθύ σε ένα αγώνα όπου μέχρι το 93' η Αυλίδα κρατούσε την νίκη.
Μοιρασμένος ο αγώνας στο πρώτο ημίχρονο με παιχνίδι κέντρου με ελάχιστες φάσεις μπροστά στις δύο εστίες.
Από το 40' η Αυλίδα έμεινε με δέκα παίκτες λόγο αποβολής του Τζαφέρου με δεύτερη κίτρινη.
Με το ισόπαλο 0-0 πήγαν οι δύο ομάδες στα αποδυτήρια.
Στην επανάληψη συνεχίστηκε το ίδιο σκηνικό αλλά με τους γηπεδούχους να ανεβάζουν ρυθμούς και να καταφέρνουν στο 76' να ανοίγουν το σκορ με εύστοχο χτύπημα πέναλτι που εκτέλεσε ο Βαρσαμάς 1-0.
Στην φάση του πέναλτι αποβλήθηκε ο Γκρινιάρης ο οποίος έκανε το πέναλτι.
Μετά το 80' οι φιλοξενούμενοι ανέβασαν απόδοση αλλά δεν μπορούσαν να απειλήσουν την Αυλίδα.
Στις καθυστερήσεις του αγώνα ο Παντριαδικός κέρδισε πέναλτι που εκτέλεσε εύστοχα ο Καραντάκης ισοφαρίζοντας 1-1.

Διαμαρτυρίες από τους γηπεδούχους για την φάση του πέναλτι που στοίχησαν και την αποβολή του Καρλατήρα για τους γηπεδούχους.