Αυλωνάρι - Κάρυστος 3-2 με ανατροπή στους Παμπαίδες

Συγκλονιστικό φινάλε επιφύλασσε ο αγώνας Αυλωνάρι -Κάρυστος για το πρωτάθλημα Παμπαίδων που διεξήχθη στο Δημ. Γήπεδο ''Ν. ΚΟΥΚΗΣ'' του Αυλωναρίου,
όπου οι γηπεδούχοι βρίσκονταν πίσω στο σκορ δύο λεπτά πριν την λήξη του αγώνα και στις καθυστερήσεις  κατάφεραν να κάνουν την ανατροπή και να πάρουν την νίκη.

Ο αγώνας ξεκίνησε με τους γηπεδούχους να έχουν την υπεροχή στο πρώτο μέρος, να χάνουν μεγάλες ευκαιρίες και στο 10' κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ με γκολ που σημείωσε ο Ζέρβας Αν. 1-0, ενώ έχασαν μεγάλες ευκαιρίες για μεγαλύτερο σκορ.
Στην επανάληψη άλλαξε το σκηνικό, η Κάρυστος πήρε την πρωτοβουλία και κατάφερε στο 35' με απ' ευθείας φάουλ του Νταουτλάρι να ισοφαρίσουν 1-1.
Στο 48' ο Καβανόζης έδωσε το προβάδισμα στην Κάρυστο 1-2.
Στο 58' Αυλωνάρι ισοφάρισε και πάλι με σκόρερ τον Σέγκο 2-2.
Στις καθυστερήσεις του αγώνα 61' οι γηπεδούχοι έκαναν την ανατροπή με γκολ που πέτυχε ο Μητρολιός 3-2.
Πριν την έναρξη του αγώνα κρατήθηκε ενός λεπτού σιγής στην μνήμη του Προέδρου του ΑΟ Αιδηψού Σωκράτη Φώτου.