Με ανατροπή ο Παντριαδικός 2-1 την Καστέλλα

Σε ένα δυνατό και σκληρό αγώνα ο Παντριαδικός σημείωσε σημαντική νίκη επί της αξιόμαχης Καστέλλας αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ.

Δυνατό το πρώτο μέρος και από τις δύο ομάδες, οι οποίες προσπαθούσαν αλλά με παιχνίδι κέντρου δεν απείλησαν ιδιαίτερα τις δύ εστίες. Έτσι το ημίχρονο βρήκε τις δύο ομάδες ισόπαλες χωρίς τέρματα.

Στο 40' τραυματίστηκε ο Τσιούνης της Καστέλλας, με τον τραυματισμό του να φαίνεται αρκετά σοβαρός.
Στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι σε μια αντεπίθεση άνοιξαν το σκορ με γκολ που σημείωσε ο Νικούλης στο 52' γράφοντας το 0-1.

Στο 71' αποχώρησε με τραυματισμό και ο Βότσης για την Καστέλλα.
Ο Παντριαδικός αντέδρασε και απάντησε με ισοφάριση στο 65' με σκόρερ τον Χασάνδρα 1-1
Στο 81' ο Παντριαδικός έκανε την ανατροπή και πήρε την νίκη με γκολ που σημείωσε ο Καραντάκης και ήταν και το τελικό σκορ της αναμέτρησης.