Συνεχίζει την ανοδίκη πορεία ο Λήλας κέρδισε και στην Τριάδα 2-0

Την ανοδική πορεία συνέχισε η ομάδα του Λήλα στο πρωτάθλημα της Α κατηγορίας της Εύβοιας επικρατώντας μέσα στην Τριάδα επί του τοπικού Παντριαδικού με σκορ 2-0.
Με την νίκη αυτή ο Λήλας ανέβηκε στην 8η θέση του βαθμολογικού πίνακα έχοντας 6 πόντους, ενώ
ο Παντριαδικός έμενε στους 4 πόντους και στην 13η θέση .
Οι φιλοξενούμενοι είχαν μεγάλο πρωταγωνιστή τον Κανάνι όπου πέτυχε και τα δυο γκολ της ομάδας του.
Στο 57 λεπτό άνοιξε το σκορ με ωραίο πλάσε κάνοντας το 0-1 ενώ δέκα λεπτά αργότερα πάλι ο ίδιος παίχτης διαμόρφωσε το τελικό 0-2 δίνοντας το χρυσό τρίποντο στην ομάδα του.

Παντριαδικός (Βασίλης Τσιμιχόδημος): Τζαβάρας, Χρόνης (67′ Μυτάκης), Κικίδης, Γκρινιάρης, Κοροβέσης, Γούναρης (85′ Μακρής), Ματράκας (36′ Παπακωνσταντίνου), Πασάι, Μπαϊμπάκης, Λούρος, Πατερίτσας (72′ Καρατζάς).

Λήλας Βασιλικού (Τάσος Ταυταρίδης): Πρίνος, Ευαγγελινός, Καραλής, Χαζαρίδης, Κικίδης (90’+2′ Μπορμπότης), Λάμτσε (63′ Τζαφέρος), Παπίλας, Κούκα (87′ Καρβελάς), Στρατής, Κανάνι (77′ Βαθής), Αναγνώστου.