Σαν σήμερα 21 Μαρτίου 2015: Aναγέννηση Μαντουδίου -ΑΟ Ωρεών 1-1

Ισόπαλο έληξε το παιχνίδι στο Μαντουδι ανάμεσα στην τοπική Αναγέννηση και την ομάδα των Ωρεών 1-1.
Πολύ καλό παιχνίδι και από τις δυο ομάδες που στηρίζονται σε νέους παίχτες.
Δυνατά μπήκαν στο παιχνίδι οι φιλοξενούμενοι και στο 8' κατάφεραν να προηγηθούν στο σκορ με τον δεκαπεντάχρονο ταλαντούχο ποδοσφαιριστή Γαλούπη, όπου μπήκε στην περιοχή και με εξαιρετικό πλάσε έκανε το 0-1.
Μετά το δεκάλεπτο οι Αναγέννηση ανέβασε στροφές και πίεσε την ομάδα του Θανάση Γουρνά ψηλά.
 Στο 15' ο Μουρκουγιάννης που ήταν μοιραίος παίχτης για τους γηπεδούχους (έχασε πολλές ευκαιρίες) αστόχησε από πλεονεκτική θέση.
Δυο λεπτά αργότερα και στο 17'οτι δεν κατάφερε ο Μουρκουγιάννης το κατάφερε άλλος ένας ταλαντούχος πιτσιρικάς από το Μαντούδι ο Νίκος Μπίλλας όπου πλάσαρε υποδειγματικά στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα του Μαυρούτσικου κάνοντας το 1-1.
Το συγκρότημα του Θανάση Τσικτσίρη θα μπορούσε να καθαρίσει το παιχνίδι στο πρώτο ημίχρονο αφού έχασε κλασικές ευκαιρίες κυρίως με τον Μουρκουγιάννη.
Στην επανάληψη το ίδιο σκηνικό με τις δυο ομάδες να επιζητούν το γκολ που θα τους χάριζε την νίκη.
Στο 55' ο Γαλούπης για τους πράσινους σούταρε από καλή θέση η μπάλα πέρασε πάνω από τα δοκάρια του Τριάντη.
Δύο λεπτά αργότερα πάλι ο Μουρκουγιάννης σούταρε για το Μαντούδι άουτ.
Στο 64' ο Μπλέτσας που είχε μπει σαν αλλαγή στον αγώνα αστόχησε σε τε τα τετ στέλνοντας την μπάλα άουτ.
Στο 83' ο παίχτης και προπονητής της Αναγέννησης  Τσικτσίρης σούταρε άουτ.
Την ευκαιρία του αγώνα την έχασα ο Γαβριήλ στο 90' για τους γηπεδούχους, όταν εξ επαφής δεν μπόρεσε να στείλει την μπάλα στα δίχτυα των Ωρεών και να χαρίσει την νίκη στην ομάδα του.