Με ανατροπή η Σκύρος 2-1 τις Κονίστρες

Με ανατροπή ο ΑΟ Σκύρου πήρε την νίκη και το τρίποντο από τον αξιόμαχο ΑΟ Κονιστρών που προηγήθηκε στο σκορ , αλλά οι γηπεδούχοι κατάφεραν να ισοφαρίσουν και να πάρουν τελικά την νίκη.
Οι φιλοξενούμενοι αιφνιδίασαν τους Σκυριανούς και στο 7' με τον Τρακόντι άνοιξαν το σκορ 0-1.
Οι γηπεδούχοι προσπάθησαν στην συνέχεια και στο 33' ισοφάρισαν με τον Στεφάνου 1-1 που ήταν σκορ ημιχρόνου.

Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι μπήκαν πιο δυνατά και νωρίς στο 53' μετά από σέντρα ο Τσελεπής με κεφαλιά έδωσε το προβάδισμα στην Σκύρο.

Ισορροπημένος για την συνέχεια ο αγώνας με καλές στιγμές και για τις δύο ομάδες και τους γηπεδούχους να κρατούν το υπέρ τους σκορ.

Με παράπονα έφυγαν για την διαιτησία οι φιλοξενούμενοι. Τελικό αποτέλεσμα Σκύρος - Κονίστρες 2-1