Την πρώτη του νίκη πήρε ο ΑΠΣ Σταυρού επί της Αναγέννησης Μαντουδίου, 1-0

Ο Σταυρός επικράτησε της Αναγέννησης Μαντουδίου με 1-0, σε αγώνα για την τέταρτη αγωνιστική του βορείου ομίλου της δεύτερης κατηγορίας της Εύβοιας.
Η Αναγέννηση με το αποτέλεσμα αυτό βρίσκεται στις τελευταίες θέσεις του βαθμολογικού πίνακα, με τον Σταυρό να βρίσκεται δυό θέσεις ψηλότερα.

Αν και ο αγώνας είχε καλές στιγμές και ευκαιρίες και για τις δύο ομάδες, ο Σταυρός ήταν αυτός που ευτύχησε να βρεί τα δίχτυα του Κουκλούς στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων, με τον Νικούλη να ευστοχεί στο πέναλτι που εκτέλεσε, 1-0, δίνοντας στον Σταυρό την πρώτη του νίκη στο φετινό πρωτάθλημα.