Εύκολα πέρασε η Σκεπαστή στα προημιτελικά, 3-0 τον Αρτεμησιακό

Στην τρίτη φάση του Κυπέλλου Εύβοιας «Νίκος Δαφνής» νικητής ήταν η ομάδα της Σκεπαστής που αν και εκτός έδρας, επικράτησε του Αρτεμησιακού στο γήπεδό του με τρία γκολ.
Το πρώτο ημίχρονο  ήδη  προδιέγραψε το αποτέλεσμα, με την Σκεπαστή να πηγαίνει για την ανάπαυλα με δύο γκολ στο σακούλι της.
Συγκεκριμένα στο 17 ο Ζουζουλής εκτελέι κόρνερ και ο Καρατζούδης με κεφαλιά  ψαράκι άνοιξε το σκορ  κάνοντας το 0-1.
Το 0-2 έκανε ο Ζουζουλής με πετυχημένη εκτέλεση πέναλτι που κέρδισε ο Καρατζούδης, ένα λεπτό πριν τη λήξη του ημιχρόνου.
Το δεύτερό του προσωπικό τέρμα πέτυχε ο Ζουζουλής στο 76΄ με μακρινό σουτ, δίνοντας την πρόκριση στη Σκεπαστή στα προημιτελικά του Κυπέλλου.