Οι διαιτητές της 5 & 6 Νοεμβρίου 2019




Σάββατο 5 Οκτωβρίου 2019

Ώρα 16:30



Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

3η Αγωνιστική

 Αγώνας
Διαιτητές
Αυλωνάρι-Απόλλων Ερέτριας
Καλαμάτας
(Δάλλας-Γάτος)
Όλ. Γυμνού-Λήλας Βασιλικού
Γκάτσος
(Δελχάς-Χασάνδρας)


Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- 1ος Όμιλος

3η Αγωνιστική

 Αγώνας
Διαιτητές
Πολιτικά-ΑΠΣ Σταυρού
Βελέντζας
(Μαρίνος-Λειβαδιτάκης)
Αναγ. Μαντουδ-Ευβοϊκός Γουβών
Παπακυριάκος
(Κοντο/ίδης-Μούρτικας)



Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος Όμιλος

3η Αγωνιστική

Αγώνας 
Διαιτητές
Κονίστρες/Περχ-Κάρυστος
Ιωάννου
(Σέρρας-Αντωνίου)
Αυλίδα-Λουκίσια
Φώτης
(Παππάς-Πασχαλίδης)
Ζάρητρα-Νηλέας Νεοχωρίου
Κασομούλης
(Τσιφλάκος-Ρουμπής)


Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Κεντρικός Όμιλος

1η Αγωνιστική

 Αγώνας
Διαιτητές
Έραπος-Καθενοί
Δανιηλίδης
(Καρβελας-Ντόβολης)




Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Νότιος Όμιλος

1η Αγωνιστική

 Αγώνας
Διαιτητές
Κριεζά-Μονόδρυ
Μπούρικας
(Δούκας-Μούτουπας)




Σαββατοκύριακο 5 & 6 Οκτωβρίου 2019

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

3η Αγωνιστική

Αγώνας 
---
Παλληνιακός-Παναρκαδικός

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Ρόδος

Μαρκό-ΑΟ Υπάτου

ΑΟ Ν. Αρτάκης-Αιολικός

Αήττητος Σπάτων-ΑΣ Κόρινθος
ΑΕΚ Τρίπολης-Θύελλα Ραφήνας




Κυριακή 6 Οκτωβρίου 19
Ώρα 16:30


Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

3η Αγωνιστική

Αγώνας 
Διαιτητές
Ταμυναϊκός-Ηρακλ. Ψαχνών
Κασομούλης
(Κωνστάντιος-Τσιφλάκος)
ΑΟ Αιδηψός-Ευβοϊκός Αγ. Νικολ
Καρράς
(Ρουμπής-Παππάς)
Αμαρυνθιακός-Σκεπαστή
Παπακυριάκος
(Πασχαλίδης-Ρέτσας)
Δοξα Προκοπίου-Μακρυκάπα
Φώτης
(Αργύρης-Λειβαδιτάκης)

ΑΠΚΟ Δροσιάς-Παντριαδικός  
Πόγκας
(Δάλλας-Κοντο/ίδης)
Ελλήσποντος-ΑΟ Χαλκίς
Βελέντζας
(Αντωνίου-Μούρτικας)



Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος Όμιλος

3η Αγωνιστική

 Αγώνας
Διαιτητές
Αρτεμησιακός-ΑΕ Χαλκίδας
Καλαμάτας
(Δελχάς-Γκρινιάρης)
Αλάτσατα-ΑΟ Ωρεών
Μητρολιός
(Ντόβολης-Περούλιας)
Ταξιάρχης-Ερμήλιος
Βλάχος
(Καραβά-Μούτουπας)
Αστ. Βατώντα-ΟΠ Αιδηψού
Βατώντα
Κεραυνός Χαλκ-Ένωση Ιστιαίας
Θεοδώρου
(Μακρής-Μαρίνος)
Καστέλλα-Ατρ. Βασιλικών
Παπαδόπουλος
(Σέρρας-Σιμιτζής)


Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος Όμιλος

3η Αγωνιστική

Αγώνας 
Διαιτητές
Σκύρος-Απόλλων Παραλ  12:00
Σιαπλαούρας
(Νικολάου Γ-Τουλούμης)
Μιαούλης Φύλ-Ν. Στύρα
Κουκουρα
(Δανηιλίδης-Ζεϊμπέκης)
ΑΟ Δύστου-Προποντίς
Κηρύκος
(Καρβελας-Γάτος)
Μαρμάρι-Καλοχώρι/Παντείχι
Μπούρικας
(Ντόβολης-Παπαθανασίου)
Ληλάντιο-Αγ. Λουκάς
Γκάτσος
(Ιωάννου-Χασάνδρας)



Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Βόρειος Όμιλος

1η Αγωνιστική

Αγώνας 
Διαιτητές
Πανηλιακός-ΑΕΚ Νέου Πύργου
11:30
Δελχάς
(Καλαμάτας-Γρινιάρης)
Κήρινθος-Ελληνικά   12:00
Δανιηλίδης
(Αντωνίου Γ-Αντωνίου Κ)
Ακρ. Κεχριών-Ολυμπιακός Λίμνης
(Ματαιώθηκε)
0 -3 α/α


Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Κεντρικός  Όμιλος

1η Αγωνιστική

Αγώνας 
Διαιτητές
Ανάποδος-Κύζικος
Ρέτσας
(Κοτταρά-Μαρίνος)
ΠΑΟ Κανήθου-Κοντοδεσπότι
Αντωνίου
(Ντόβολης-Πασχαλίδης)
Αφράτι-Ολυμπιακός Χαλκίδας
Ιωάννου
(Γκάτσος-Χασάνδρας)
Φοίνικας Ψ-Πισσώνας
Κοντογιαννίδης
(Πόγκας-Δάλλας)


Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Νότιος Όμιλος

1η Αγωνιστική

Αγώνας 
Διαιτητές
Άρτεμις Αγ Γεω-Άρης Αγ Ιω
Καρβελας
(Κηρύκος-Γάτος)
Κύμη-Αιγέας Πετριών
Μπούρικας
(Ντόβολης-Παπαθανασίου)