Νίκη παραμονής ο Ευβοϊκός Αγίου Νικολάου 1-0 τον Μιαούλη Φύλλων

Σπουδαίας βαθμολογικής σημασίας νίκη για τον Ευβοϊκό Αγίου Νικολάου που επικράτησε με 1-0 του Μιαούλη Φύλλων και βρίσκεται στην 8η θέση του βαθμολογικού πίνακα  που οδηγεί στην παραμονή ενώ η 9η θέση παίζει μπαράζ για την σωτηρία και οι ομάδες στις θέσεις 10η και 11η υποβιβάζονται στην Γ' κατηγορία.

Το γκολ που έκρινε την αναμέτρηση πέτυχε με πέναλτι ο Λύκος στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου.

Οι γηπεδούχοι κατάφεραν και κράτησαν το προβάδισμα μέχρι το τέλος παίρνοντας τους τρεις βαθμούς της νίκης.

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ: Χουλιάρας, Ιωάννου - Αντωνίου Χ.

ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Γρ. Μάλλιαρης): Βαβουλιώτης, Πιτσινής, Ρουμπελάκης, Μπαλτάς, Νάνος, Μαστροχρήστος, Λύκος, Κυτίνος (19′ Ελευθεριάδης λ.τ., 74′ Μπιτζανάκης), Ανδρέου (64′ Ν. Μάλλιαρης), Τζάνος, Παππάς.

ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΎΛΛΩΝ (Ι. Μωυσιάδης): Τσάβαρης, Καρατζής (71′ Μαραγκός), Γ. Καρβελάς, Ζαχαριάς, Α. Σελαμάι, Μπαλωμένος (59′ Μπαρσάκης), Κατσαρής (83′ Αναγνώστου), Ότσκα, Κ. Τρίκκας, Α. Σελεμάι, Γεωργίου.