Μοιρασιά στα Ζάρκα

ΑΟ Ζάρητρα και καλοχώρι Παντείχι μοιράστηκαν γκολ και βαθμούς στο ισόπαλο 1-1 στο γήπεδο Ζαράκων. Ο αγώνας ξεκίνησε χωρίς ιδιαίτερες φάσεις στο πρώτο εικοσάλεπτο. Στη συνέχεια ανέβηκε ο ρυθμός και οι δύο ομάδες είχαν καλές στιγμές αλλά πέρασαν ανεκμετάλευτες. Μέχρι το τέλος του ημιχρόνου καμιά εστία δεν παραβιάστηκε .

Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι μπήκαν πιο δυνατά και στο 71' οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ με γκολ που σημείωσε ο Καρράς 1-0.

Η χαρά των γηπεδούχων δεν κράτησε πολύ και στο 76' οι φιλοξενούμενοι έφεραν το ματς σταίσια με σκόρερ τον Ευσταθίου 1-1. Αυτό ήταν και το τελικ΄΄ο αποτέλεσμα που μοίρασε γκολ και βαθμούς.

ΑΟ Ζάρητρα: Ευαγγελάτος, Ρέτσας, Ντούνης, Τζέλα, Ηλίας,(46' Γκίκας) Ελευθερίου. (73' Καλιοτζής). Ηλίας Ι, Αργύρης, Καρράς, Μαντασάς, Πάσχος, (Παναγιώτου).

Καλοχώρι/Παντείχι: Βαρκας, Λιάσκος, Ντασιώτης, (84' Χασανλάρι), Καραμλής, Φλώτσιος, Κραβαρίτης, (86' Χατζηαντωνάκης), Μαύρος, (46' αποστόλου),Αποστόλου. Παπαχρήστος, (70' Χασανλάρι Ερ),Κονόμι Ν, Ευσταθίου, Δημητρίου.