΄Oλυμπος Γ:Στο τέλος νίκησε με ανατροπή .

Με δύο γκολ στο τελευταίο δεκάλεπτο κάνοντας την ανατροπή ο Ό λυμπος Γυμνού επικράτησε του  Μιαούλη Φύλλων που από το 48' κρατούσε το προβάδισμα στο σκορ ενώ παράλληλα έπιασε τον αντίπαλο του στην βαθμολογία.

Ο αγώνας ξεκίνησε με χαμένο πέναλτι για τους γηπεδούχους στο 10' με εκτελεστή τον Ντούρμα.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο σκορ στο 48' με  γκολ του Καραντζή μετά από χτύπημα πέναλτι και αφού οι γηπεδούχοι όντας καλύτεροι δεν μπόρεσαν να αξιοποιήσουν τις ευκαιρίες που τους παρουσιάστηκαν.

Έτσι το ματς έφτασε στο δραματικό τελευταίο δεκάλεπτο όταν οι γηπεδούχοι αρχικά στο 82΄με τον Ντούρμα  ισοφάρισαν 1-1 και στην  συνεχεία στο 84' με τον Μακρή έκαναν την ολική ανατροπή 2-1 φτάνοντας στην σημαντική νίκη.

Διαιτητές ήταν οι Κασομούλης, Κελεπούρης και Νικολάου Σ.

Ολυμπος Γυμνού. (Κώστας Χατζέλης): Σακκής, Μωραΐτης (64′ Μακρής), Κουσερής, Σμπιλήρης, Λ. Ζιζόλλι, Η. Ρόγκας, Στρατής (64′ Τσώκος), Ντούρμας, Κοκκάλας, Τσούμαρης, Βλάχος.

Μιαούλης Φύλλων. (Κώστας Παπαρίδης): Παππάς, Γ. Καρβελάς, Ντεγιάννης, Β. Ζαχαρίας, Ε. Σελεμάι, Μπούλιος, Ρουμπής, Κωτσής, Καρατζής, Αναγνώστου, Π. Τουλούμης (72′ Κάβουρας).