Μαντούδι- Μαρμάρι τα μοιράστηκαν όλα

Μετά από ένα δυνατό και ισορροπημένο παιχνίδι Μαντούδι και Μαρμάρι μοιράστηκαν τους  βαθμούς φέρνοντας 2-2 και παραμένοντας σε ασφαλές σημείο στην βαθμολογία αν και οι φιλοξενούμενοι''Νότιοι ''έπαιζαν με παίκτη λιγότερο για ένα ημίχρονο.

Στο 32' άνοιξε το σκορ για το Μαρμάρι ο Ρίζος 0-1

Στο 40' ο Μαναρίτσας με πέναλτι έφερε το ματς στα ίσια 1-1.

Στο 44' αποβλήθηκε ο σκόρερ του Μαρμαρίου ο Ρίζος αφήνοντας για ένα ολόκληρο ημίχρονο τους φιλοξενούμενους με δέκα παίκτες.

Στο δεύτερο ημίχρονο και στο 52' ο Σούλας έδωσε εκ νέου το προβάδισμα στους φιλοξενούμενους 1-2.

Όμως πάλι ο Μαναρίτσας ισοφάρισε για το Μαντούδι στο 72' με τους γηπεδούχους 2-2 να μην έχουν στην σύνθεση τους  νεοαποκτηθέντες  Σκριβάνο και τον Ζουζουλή.

Διαιτητές ήταν οι Τουλούμης, Πριόνας ,Α.Ιωάννου.

Αναγ. Μαντουδίου.

(Τάκης Σπυρόπουλος): Αλατζάς, Καντζούρας (62' Τσικτσίρης), Γ. Μορφούλης, Τάρλας, Τριανταφύλλου, Κουβούσης, Μουτουσίδης, Λιάκος, Μαναρίτσας, Τσούμαρης, Στεργίου.