Σαν σήμερα 22 Απριλίου 2015: Εύκολο απόγευμα για την Καστέλλα

Εύκολο  απόγευμα για την Καστέλλα που πήρε άνετη νίκη από τον ΑΟ Λουκισίων με 4-0.
Από το ξεκίνημα οι γηπεδούχοι είχαν τον έλεγχο του αγώνα και στο 5' κατάφεραν να προηγηθούν με σουτ του Ταβρή 1-0.
Παρά την υπεροχή της η Καστέλλα δεν κατάφερε να σκοράρει μέχρι το τέλος του ημιχρόνου και πήγε στα αποδυτήρια προηγούμενη με 1-0.
Στην επανάληψη με απ' ευθείας εκτέλεση φάουλ του Σπανού στο 60' η Καστέλλα διπλασίασε τα τέρματα της 2-0.
Δέκα λεπτά αργότερα στο 70' σε σέντρα του Κεχαγιά και κεφαλιά του Ταψή ο δείκτης του σκορ έφθασε στο 3-0.
Στο 80' ο Λαφαζάνης με δυνατό σουτ έστειλε για 4η φορά την μπάλα στα δίχτυα ολοκληρώνοντας την νίκη των γηπεδούχων με 4-0

ΑΠΟ Καστέλλας: (Ν Κιαπέκος).
Ζενέλι, Ταψής, Κεχαγιάς ( 70' Γιούλης), Ταυρής, Σπανός, Μπασινάς, Μήτρου, Μαντάς, Λαφαζάνης, Ματράκας( 60' Χασάνδρας), Τσούτσης.

ΑΟ Λουκισίων: (Τ. Ταυταρίδης).
Μαστρονικολάου, Κόλλιας, Ντοβίνος( 55' Νικολάου), Μπουλούκος, Ντελής, Κωσταντόπουλος, Λουκατζίκος, Σεϊνταρας, Τουλίτσης, Βαρσαμάς, Ραχούτης.