Πρωταθλήτρια χειμώνα η Αναγέννηση Μαντουδίου

Πολύτιμη νίκη με 0-1 πήρε η Αναγέννηση Μαντουδίου στα Βασιλικά επί του Ατρόμητου.
Με το τρίποντο αυτό η ομάδα του Θ.Τσικτσίρη παίρνει τον άτυπο τίτλο του πρωταθλητή χειμώνα δείχνοντας όμως παράλληλα τα δόντια της σε μία δύσκολη έδρα και απέναντι σε ένα αντίπαλο που ήθελε τη νίκη για να πλησιάσει στην κορυφή.
Σε ένα παιχνίδι με αρκετά νεύρα και λίγες φάσεις οι γηπεδούχοι απείλησαν πρώτοι με την κεφαλιά του Πολίτη να διώχνει σε κόρνερ ο Μπίλας.
Η Αναγέννηση στην επανάληψη ανέβασε την αποδοσή της με την κεφαλιά του Σακώβ να σταματάει στο δοκάρι του Αντωνίου.
Ο Ατρόμητος στο 85΄ έμεινε με δέκα παίχτες λόγω αποβολής του Ρουσσόδημου.
Η νίκη ήρθε για την Αναγέννηση στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων όταν κέρδισε φάουλ αρκετά μακριά από τη μεγάλη περιοχή την εκτέλεση του οποίου ανέλαβε ο Πριόνας στέλνοντας τη μπάλα στα δίχτυα.
Με το τέλος της αναμέτρησης υπήρξε ένταση με τον διαιτητή να αναγκάζεται να κλείσει το φ.α.στο Αστυνομικό τμήμα.

Ατρόμητος Βασιλικών:Αντωνίου Μιχαλόπουλος Καρατζάς(56΄Ρουσσόδημος) Δήμου Ηλιοδρομίτης Σταματούλας Θεοχάρης Αντωνίου Πολίτης Λαδογιάννης Αλοίζος

Αναγέννηση Μαντουδίου: Μπίλας Τσιβίκας(88΄Γεωργατζής) Πουλιπούλης(71΄ Πριόνας) Τάρλας Τσικτσίρης Λιάκος(62΄Μπίλας Ν.) Παπαδημητρίου Σακώβ Στεφανίδης Μπαλατσός(55΄ Βούλγαρης)