Με σκόρερ τον Κατσίμπρα πήρε την πρόκριση, Απόλλων Παραλίας - Ελλήσποντος 1-2

Με σκόρερ τον Κατσίμπρα που πέτυχε και τα δύο γκολ ο Ελλήσποντος πήρε την πρόκριση στην επόμενη φάση του κυπέλλου καθώς επικράτησε του Απόλλων Παραλίας με σκορ 2-1.
Οι γηπεδούχοι είχαν πρώτοι την ευκαιρία να προηγηθούν αλλά έχασαν το πέναλτι που κέρδισαν στο 26' με τον Πατρινό  (το κέρδισε ο ίδιος) με αποτέλεσμα στο ημίχρονο να μείνει το 0-0.
Ο Ελλήσποντος προηγήθηκε 0-1 στο ξεκίνημα του Β' ημιχρόνου με τον Κατσίμπρα στο 48' και διπλασίασε τα τέρματα του 0-2  με τον ίδιο παίκτη στο 65'.
Ο Απόλλων αντέδρασε άμεσα και μείωσε σε 1-2 με πέναλτι του Λουκά στο 68' αλλά παρά την προσπάθεια δεν κατάφερε να αλλάξει το εις βάρος του αποτέλεσμα έως την λήξη του αγώνα.

Διαιτησία:  Λάμπρου , Σέρρας - Μαρίνος