Ενα ημίχρονο ήταν αρκετό για την πρόκριση Ερμήλιος - Παντριαδικός 1-4

Με πολύ καλή απόδοση στο Α' ημίχρονο και συντήρηση δυνάμεων στην συνέχεια ο Πατριαδικός πέρασε νικηφόρα από την έδρα του Ερμήλιου νικώντας με 4-1 για το κύπελλο Εύβοιας "Νίκος Δαφνής".
Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 12' με τον Πατερίτσα και πέτυχαν άλλα τρία γκολ στο τελευταίο δεκάλεπτο του ημιχρόνου με τον Μπαϊμπάκη στο 35' με σουτ 0-2, τον Λούρο στο 38' με λόμπα 0-3 και πάλι τον Μπαϊμπάκη στο 45' για το 0-4.
Ο Ερμήλιος αντέδρασε και μείωσε στο 55' σε 1-4 με εκτέλεση πέναλτι του Πέντσιου που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Καρράς, Τσιφλάκος-Ιωάννου.