Άνετα τα Ζάρητρα 4-1 την Αυλίδα

Με πολύ καλή απόδοση και τέσσερα τέρματα τα Ζάρητρα επιβλήθηκαν της Αυλίδας με 4-1 στην έδρα τους και διπλασίασαν τις νίκες τους στο ξεκίνημα του πρωταθλήματος.
Οι γηπεδούχοι κατάφεραν να προηγηθούν με 2-0 στο ημίχρονο με τα γκολ του Σπανού στο 27' και του Μαχιλάι στο 29'.
Στο Β' ημίχρονο και προς το τέλος του παιχνιδιού μπήκαν τα υπόλοιπα τέρματα, με τα Ζάρητρα να κάνουν το 3-0 στο 78' με τον Αγκαλίου, η Αυλίδα να μειώνει σε 3-1 με τον Ντασιώτη στο 80' και το τελικό σκορ διαμόρφωσε πάλι ο Σπανός στο 84' όταν έκανε το 4-1.

Διαιτησία: Κοντογιαννίδης, Λειβαδιτάκης - Καρβελάς