Με το δεξί στην πρεμιέρα τα Κριεζά 2-1 το Μονόδρι

Με το δεξί μπήκαν στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος τα Κριεζά που νίκησαν στην έδρα τους το Μονόδρι με 2-1.

Οι γηπεδούχοι ευτύχισαν να προηγηθούν νωρίς με 2-0 με δύο γκολ του Περιβολάρη και παρά την μείωση του σκορ από τους φιλοξενούμενους στο Β' ημίχρονο έφτασαν σχετικά εύκολα στο τρίποντο.

Τα Κριεζά προηγήθηκαν στο 11' με τον Αδαμάντιο Περιβολάρη να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Αντωνίου και να κάνει το 1-0.
Ο ίδιος ποδοσφαιριστής στο 21' διπλασίασε τα τέρματα του και της ομάδας του κάνοντας το 2-0.

Το Μονόδρι αντέδρασε στο Β' ημίχρονο και μείωσε με τον Ανδρέου στο 60' σε 2-1 που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα.

Διαιτησία: Μπούρικας, Δούκας - Μούτουπας