Μεγάλη νίκη της Αιδηψού μέσα στην Τριάδα: Παντριαδικός - ΑΟ Αιδηψός 1-2.

Mεγάλη νίκη πέτυχε μέσα στην  Τριάδα η Αιδηψός με 2-1 στην ένατη αγωνιστική της μεγάλης κατηγορίας του νομού.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν νωρίς το σκορ με τον Μακρή. Συγκεκριμένα στο 16΄  ο Αντριάνο Μπιμπάι με σέντρα βρήκε το κεφάλι του Μακρή και εκείνος με τη σειρά του βρήκε τα δίχτυα του Τζαβάρα, κάνοντας το 0-1.

Λίγο πριν ολοκληρωθεί το ημίχρονο και πάλι ο Μακρής, αφού άλλαξε την μπάλα με τον Αντριάνο Μπιμπάι,  με υποδειγματικό πλασέ βρήκε για δεύτερη φορά τα δίχτυα της Τριάδας και έστειλε τις ομάδες στα αποδυτήρια με ισχυρό προβάδισμα για την Αιδηψό, 0-2.

Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι μπήκαν δυνατά  για να γυρίσουν το αποτέλεσμα και στο 50΄ ο Ματράκας μείωσε σε 1-2, σκορ που ήταν και το τελικό.