Όλυμπος και Σκύρος τα μοιράστηκαν όλα

Όλυμπος Γυμνού και Σκύρος μοιράστηκαν γκολ και βαθμούς για την 23' αγωνιστική του Β' 2ου ομίλου. Ανοιχτό παιχνίδι χωρίς άγχος και για τις δύο ομάδες αφού δεν υπήρχε βαθμολογικό ενδιαφέρον  με την Σκύρο να κλείνει προηγούμενη το ημίχρονο.
 Οι γηπεδούχοι στην επανάληψη ισοφάρισαν, για να πάρει εκ νέου το προβάδισμα η Σκύρος. Στο τέλος του αγώνα ο Όλυμπος ισοφάρισε και πάλι για να λήξει ο αγώνας ισόπαλος 2-2.

Στο 41' ο Μανωλάκης άνοιξε το σκορ για την Σκύρο 0-1.

Στο 65' ο Όλυμπος ισοφάρισε με γκολ που σημείωσε ο ο Κοβός 1-1.

Στο 68' η Σκύρος πήρε και πάλι το προβάδισμα με γκολ που πέτυχε ο Μπάρμπας 1-2

Στο 90' οι γηπεδούχοι σημείωσαν με γκολ του Τσούμαρη το τελικό 2-2 που έδωσε στις ομάδες από ένα βαθμό.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Βελέντζας/Ντόβολης Ι.-Γιδάρη.