Απόλλων-Ταμυναϊκός στην πρεμιέρα 2-2

Σε ένα αγώνα που είχε τέσσερα γκολ ο Απόλλων Ερέτριας ήρθε ισόπαλος με τον Ταμυναϊκό με σκορ 2-2. Το πρώτο μέρος ανήκε στον Ταμυναϊκό που σημείωσε δύο γκολ ενώ στην επανάληψη οι γηπεδούχοι κατάφεραν και έφεραν το αποτέλεσμα στα ίσια που έδωσε στις δύο ομάδες από ένα βαθμό στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος.
Ο Ταμυναϊκός προηγήθηκε στο 4' με σκόρερ τον Κανάνι 0-1.
Στο 34' ο Δήμου διπλασίασε τα τέρματα του Ταμυναϊκού 0-2 που ήταν σκορ ημιχρόνου.
Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι κατάφεραν και μείωσαν το σκορ με γκολ που σημείωσε ο στο 80' με εύστοχο χτύπημα πέναλτι ο Κωνσταντάγκας σε 1-2
Στο 88'  οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν τον αγώνα 2-2 με γκολ που σημείωσε ο Καρλατήρας
Το σφύριγμα της λήξης βρήκε τις δύο ομάδες ισόπαλες με το τελικό 2-2.