Ακάθεκτος στην κορυφή ο Αγ. Λουκάς

Ο Αγ. Λουκάς σημείωσε την 11η νίκη του σε ισάριθμους αγώνες και έχοντας το απόλυτο βρίσκεται στην κορυφή και μάλιστα ξέφυγε κι' άλλο στην βαθμολογία,επικρατώντας στο γήπεδο Κοσκίνων της ομώνυμης ομάδας με 3-2, σε ένα εξαιρετικό αγώνα απέναντι σε μια ανταγωνιστική ομάδα.

Οι Λιγνιτωρύχοι άνοιξαν το σκορ στο 25' με γκολ που σημείωσε ο Γιαννούλης 0-1.

Στο 29' η ΑΕ Κοσκίνων ισοφάρισε με γκολ που πέτυχε ο Σαπουνάκης 1-1.

Και οι δυο ομάδες είχαν καλές στιγμές αλλά η λήξη του ημιχρόνου τις βρήκε ισόπαλες με 1-1.

Στην επανάληψη και πάλι ο Αγ. Λουκάς στο 51' πήρε εκ νέου το προβάδισμα με γκολ που σημείωσε ο Φέλερης 1-2.

Στο 59' οι φιλοξενούμενοι ανέβασαν τον δείκτη του σκορ με γκολ που σημείωσε ο Νικολάου 1-3.

Στο 66' τα Κόσκινα μείωσαν και πάλι σε 2-3 με γκολ που σημείωσε ο Μπουραντάς.

Στην συνέχεια δόθηκαν σκληρές μάχες αλλά καμιά ομάδα δεν σημείωσε κάποιο γκολ και το σφύριγμα της λήξης βρήκε τον Αγ. Λουκά νικητή με το απόλυτο των νικών στον όμιλο.

Διαιτητές: Κοντογιαννίδης - Βελέντζας - Ρούσσης.

ΑΕ Κοσκίνων. (Γ. Μανδύλης-Κ. Τσαρούμης): Γκόρος, Σαπουνάκης, Θωμάς, Θεοδώρου, Λαθουράς (82′ Γ. Πυρπίρης), Γεωργίου, Καρακάξης, Τόλιας, Σ. Μπουραντάς, Α. Μανδύλης, Πάλλης.

Αγ. Λουκάς. (Δημήτρης Γούναρης): Τζάνης, Μεταξάς, Κρόκος (82′ Τριτσώνης), Ισούφ, Γανωτής, Μάλλιος, Περήφανος, Νικολάου, Ν. Φέλερης, Γιαννούλης (77′ Γκαρούτσος), Κιούσης.