Καθενοί:Στο κατόπι της πρώτης θέσης.

Οι Καθενοί νίκησαv με 1-0 τον Πισσώνα και συνεχίζουν να ακολουθούν τον πρωτοπόρο Κύζικο στον Βόρειο όμιλο της β΄κατηγορίας.

Οι γηπεδούχοι μετά από ένα αμφίρροπο και ανταγωνιστικό ματς βγήκαν στον αφρό χάρις σε ένα χρυσό γκολ που πέτυχε στο 5ο λεπτό των καθυστερήσεων ο Αρβανάκος και αφού σε όλη την διάρκεια του και οι δύο ομάδες έπαιξαν κυνηγώντας το τρίποντο.

Να σημειωθούν οι τρείς αποβολές στο ματς στο 78' οι Τρίκκας, (Καθενοί), Τζαφέρος (Πισσώνας ) και στο 8ο λεπτό των καθυστερήσεων ο Καρράς του Πισσώνα .

Διαιτητές ήταν οι Ντούρας - Καραδήμος και Ιωάννου Μ.

ΑΕ Καθενών.(Γιάννης Φούρλης): Δεληγιάννης, Ζαφείρης, Πουλιπούλης (55′ Γκίκας), Π. Τρίκκας, Τσουμάνης (86′ Καρκαλής), Ζιζόλλι, Κούκουρας, Καμαριώτης, Σαμπάνης (86′ Ντόιμας), Αρβανάκος, Ευαγγελινός.

Πισσώνας.(Θανάσης Τζάθας): Παπακωνσταντίνου, Λύρας, Ανδριόλας, Καρράς, Αλ. Συνοδάκης (85′ Β. Τρίκκας), Γρίβας, Αν. Συνοδάκης (90’+2′ Μακρής), Τσαλμάς (61′ Κροκόδειλος), Ι. Τζαφέρος, Τσούρτης, Χ. Τζαφέρος.