Αμαρυνθιακός-ΑΟ Καρύστου 4-1

Ο Αμαρυνθιακός παίζοντας κατά διαστήματα εξαιρετικό ποδόσφαιρο επικράτησε του ΑΟ  Καρύστου με το ευρύ 4-1, σε ένα αγώνα όπου οι φιλοξενούμενοι ήταν αξιόμαχοι στο πρώτο μέρος, κατάφεραν να ισοφαρίσουν αλλά στην επανάληψη οι γηπεδούχοι μέσα σε ένα πεντάλεπτο σημείωσαν τρία γκολ και έφθασαν στην νίκη, ενώ είχαν ευκαιρίες για μεγαλύτερο σκορ.
Στο 15' ο Αμαρυνθιακός άνοιξε το σκορ με γκολ που σημείωσε ο Τόρα 1-0.
Η Κάρυστος αντέδρασε και κατάφερε να ισοφαρίσει στο 20' με γκολ που πέτυχε ο Ρούσος 1-1 που ήταν σκορ ημιχρόνου.
Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι κατάφεραν παίζοντας εξαιρετικά μέσα νσε ένα πεντάλεπτο να καθαρίσουν την νίκη.
Στο 60' ο Κοτρογιάννης σημείωσε το 2-1.
Στο 63' ο Τόρα ανέβασε το σκορ  στο 3-1.
Στο 65' ο Τόρα σημειώνοντας το τρίτο του γκολ ολοκλήρωσε την νίκη του Αμαρυνθιακού για το τελικό 4-1.