Tα Στύρα στα χασομέρια πέρασαν από την Κάνηθο.

Με σκορ 2-1 τα Στύρα επικράτησαν στην Κάνηθο του ΠΑΟ σε παιχνίδι χωρίς κάποιο βαθμολογικό ενδιαφέρον με τις δύο ομάδες να προσπαθούν για την νίκη γοήτρου.

Τελικά οι φιλοξενούμενοι πιο ουσιαστικοί κατάφεραν να βγουν νικητές χάρις σε δύο γκολ αρχικά με τον Αλιάι στο 7' και με τους γηπεδούχους ενδιάμεσα να ισοφαρίζουν στο 53' με τον Λουιζινίδη αλλά στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων πήραν την νίκη με τον Πλίτση.

Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Ρουμπής, Πασχαλίδης και Καραδήμος.

ΠΑΟ Κανήθου. (Νάσος Παυλίδης): Μπαρόλας, Βουτύρας, Στούρας, Τσώκος, Ζούτσος, Κάσα, Καρφής, Σούλκα, Ζυρούκου, Καθαροσπόρης (83′ Γαληγιάννης), Λουιζινίδης.

Στύρα (Μίλτος Καρατζάς): Ρούπας, Δελής (84′ Ράπτης), Μπουλούκος, Πλίτσης, Κάρο, Ντούνης, Άν. Αλιάι, Τζώρτζης, Περουτσέας, Στούπας, Φεϊζάι.