Επανήλθε στις νίκες η Αναγέννηση Μαντουδίου

Στις νίκες επανήλθε η Αναγέννηση Μαντουδίου επικρατώντας με 2-0 της Ο.Π.Α. με τα γκολ να επιτυγχάνονται στο δεύτερο μέρος..
Προερχόμενο  από την ήττα στην Ιστιαία το συγκρότημα του Θ.Τσικτσίρη ήθελε το τρίποντο για να παραμείνει σε τροχιά κορυφής.
Σε ένα μέτριο σχετικά πρώτο μέρος η Αναγέννηση είχε την πρωτοβουλία των κινήσεων χωρίς να φανεί ιδιαίτερα απειλητική προς την εστία της Ο.Π.Α.
Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι ανέβασαν στροφές καταφέρνοντας στο 56΄ να ανοίξουν το σκορ με τον Βούλγαρη ο οποίος εκμεταλλεύτηκε σύγχυση στα αντίπαλα καρέ μπαίνοντας με τη μπάλα στα δίχτυα.
Τη νίκη κλείδωσε για την Αναγέννηση στις καθυστερήσεις με σουτ ο Στεφανίδης διαμορφώνοντας το τελικό 2-0 .