Ξέσπασε στη Δόξα ο Ελλήσποντος με εξάρα!

Μεγάλη νίκη σε σκορ (6-2) πέτυχε ο Ελλήσποντος μέσα στο Προκόπι επί της τοπικής Δόξας .

Στο 6' ο Βαγγέλης Ανέστης έκανε το 0-1 και στο 23' ο Αντώνης Νικολάου το 0-2.

Ο Νίκος Κουζούλουγλου στο 35' έκανε το 0-3 ενώ στην εκπνοή το πρώτου ημιχρόνου ο Κώστας Ντούμας έγραψε το 0-4.

Στο 51' ο Ντούμας πέτυχε το δεύτερο προσωπικό του γκολ και το πέμπτο της ομάδας του (0-5).

Η Δόξα μείωσε το σκορ΄σε 1-5 με τον Τζαφεράι στο 63' ενώ δυο λεπτά αργότερα ο Αλέξιου έκανε το 2-5.

Το τελικό σκορ (6-2) διαμόρφωσε ο  Βαγγέλης Ανέστης που σημείωσε το δεύτερο προσωπικό του γκολ.