Όλ.Γυμνού:Επικράτησε με 2-1 επί του Ερμήλιου.

Ο Όλυμπος Γυμνού επικράτησε του Ερμήλιου με 2-1 στην έδρα του μένοντας σταθερά στην τρίτη θέση της βαθμολογίας αφήνοντας τον αντίπαλο του στα χαμηλά σκαλοπάτια.

Το σκορ άνοιξαν στο 10' οι φιλοξενούμενοι με τον Παπασωτηρίου 1-0 για να απαντήσει ο Όλυμπος τέσσερα λεπτά αργότερα με σκόρερ τον Σμπιλίρη Π.Γ. φέρνοντας το ματς στα ίσια 1-1.

Στο δεύτερο ημίχρονο οι γηπεδούχοι έφτασαν και σε ένα δέυτερο γκολ αυτή την φορά στο 67' με πρωταγωνιστή τον Τσούμαρη που νίκησε τον Ααναστασιάδη χαρίζοντας την νίκη στην ομάδα του 2-1.

Διατητές ήταν οι Ντούρας, Γιδάρη και Νέγρης.

Ολυμπος Γυμνού. (Κώστας Χατζέλης): Σακκής, Σμπιλίρης Γ.Π, Ρόγκας, Μωραίτης, Τσόκος, Κουσερής(89' Μωραίτης Π), Μπαρώτας, Τουλούμης(61' Κοκκάλας), Σακκής(61' Ντούρμας), Στρατής(61' Τσούμαρης Α), Βλάχος(79' Καρλατήρας).

Ερμήλιος. (Δημ. Ερμήλιος): Αναστασιάδης, Μπουρνάζος Γ, Θεοδώρου, Σαμαρτζής(46' Παλαιολόγος), Τρίκκας, Μπουρνάζος Κ, Ελευθερίου(62' Βογιατζής), Παπασωτηρίου(81' Βοιλάκης), Μαρίνης, Καλαμάρας, Δεληγιάννης(76' Αντωνόπουλος).